Koszule z krótkim rękawem – do wyboru, do koloru

Koszule z krótkim rękawem – do wyboru, do koloru

Męskie koszule z krótkim rękawem to prawdziwy hit ostatnich lat. Wcześniej widywaliśmy je rzadko – uznawano je za coś awangardowego, a wręcz hipsterskiego. Wielu mężczyzn obawiało się je zakładać, aby nie popełnić faux pas i nie ściągnąć na siebie nieprzyjemnych spojrzeń i komentarzy. Faktycznie, koszule z krótkim rękawem nie zawsze będą dobrym rozwiązaniem. Mają jednak zdecydowanie więcej zalet niż wad, i podobnie jak inne elementy garderoby, muszą być po prostu dobierane właściwie, w zależności od okazji.

Eleganckie koszule z krótkim rękawem

Męskie koszule z krótkim rękawem mogą być niezwykle szykowne. Jeśli nie jesteś co do tego przekonany, w Internecie bez trudu znajdziesz wiele pomysłów na stylizację z ich wykorzystaniem. Koszule w odcieniach bieli, czerni i błękitu świetnie sprawdzą się w formalnych okolicznościach, musisz jedynie pamiętać o kilku zasadach.

Wszystko zależy bowiem od fasonu koszuli, niezależnie od tego, czy ma ona długi, czy krótki rękaw. Niektóre będą wyglądały idealnie pod marynarką lub swetrem, inne sprawdzą się jedynie solo. Koszul z krótkim rękawem często nie wpuszcza się w spodnie, są one bowiem krótsze i dobrze wyglądają założone zupełnie swobodnie. W zależności od potrzeb, wybierz koszulę typu polo lub ze sztywnym kołnierzem.

Koszule z krótkim rękawem jako casualowy element stroju

Czasami mamy ochotę ubrać się w pełni wygodnie, a jednocześnie elegancko. Sprawa komplikuje się dodatkowo, kiedy na zewnątrz panują upalne temperatury. Koszule z krótkim rękawem będą wówczas świetnym rozwiązaniem. W salonie mody męskiej Modini znajdziesz takie, które latem idealnie uzupełnią sportowe spodenki, jeansy i trampki. Jeśli tylko możesz sobie na to pozwolić, wybieraj spośród tropikalnych wzorów i kolorów, od bieli i błękitu po czerwień i róż. Zapewne nie będzie to strój odpowiedni do biura, ale na letnie wyjście, a nawet mniej formalne służbowe spotkanie w plenerze – jak najbardziej.

Jeśli planujesz generalną wymianę dotychczasowej garderoby, Modini będzie dla ciebie idealnym wyborem. W salonie znajdziesz bowiem nie tylko koszule z krótkim rękawem, ale także kapelusze, które z pewnością świetnie uzupełnią je latem. Być może znajdziesz w Internecie ciekawą inspirację i zdecydujesz, że taki outfit w ciekawy sposób dopełnią szelki? Spróbuj. To dobry czas na eksperymentowanie z twoim stylem. W przyszłości, kiedy przyda ci się strój na rodzinną lub firmową uroczystość, będziesz już wiedział, do którego sklepu możesz bez obaw wrócić.

Dodaj komentarz